STREFA DOBREGO NASTROJU Z PIASKOWYMI ANIMACJAMI

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 07 sierpnia 2019 12:10
Teatr Piaskowej Animacji

STREFA DOBREGO NASTROJU Z PIASKOWYMI ANIMACJAMI

Spektakl Teatru Piaskowych Animacji to magiczne widowisko, które na długo pozostaje w pamięci oglądających. Przekonali się o tym wszyscy, którzy wtorkowe popołudnie spędzili w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu w ramach Strefy Dobrego Nastroju i projektu realizowanego przez Stowarzyszenie „DZIAŁAJ Z ENERGIĄ”. Na oczach widzów Svitlana Orlova i Marina Rysicz z pomocą światła, piasku i cienia stworzyły niezwykłą interpretację „Kopciuszka”. Dzieci i dorośli z zaciekawieniem śledzili każdy ruch ręki „piaskowych artystek. Nie mniej ciekawy od spektaklu okazał się bonus w postaci własnoręcznego malowania piaskiem. Chętnych do spróbowania swoich sił nie brakowało, i raz za razem na dużym, kinowym ekranie pojawiały się domki, kwiatki i serduszka. To było niezwykle emocjonujące wydarzenie.

Na kolejne spotkanie w Strefie Dobrego Nastroju Stowarzyszenie „DZIAŁAJ Z ENERGIĄ” i Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu zaprasza 1 września o godz. 18.00 na Plac Uniwersału Połanieckiego. Szczegóły wkrótce...

Projekt PRZESTRZEŃ CZASU WOLNEGO został dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Projektu grantowego pn. "Zagospodarowanie czasu wolnego mieszkańcom Lokalnej Grupy Działania - Dorzecze Wisły" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Pełna galeria