27 Finał WOŚP

Drukuj
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 22 listopada 2018 12:45

 

27 Finał WOŚP - 13 stycznia 2019

 

27. Finał WOŚP

13 stycznia 2019 r.

POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE

Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych

 

 

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

 

Jeżeli chcecie pomóc i wesprzeć 27. Finał, dołączcie do nas! Na wolontariuszy czekamy do 5 grudnia. Zainteresowani mogą odebrać ankiety w CkiSz w Połańcu lub pobrać na stronie www.centrum.polaniec.pl

Wypełnioną, podpisaną ankietę wraz z wyraźnym zdjęciem legitymacyjnym (bez okularów przeciwsłonecznych, bez czapki zasłaniającej twarz itp.) należy dostarczyć do 5 grudnia. Każdy wolontariusz zostanie poinformowany o konieczności pobrania osobiście w kasie zobowiązania, które musi zostać podpisane przez wolontariusza jeśli ma skończone 18 lat, a jeśli nie, przez rodzica lub opiekuna.

Zobowiązania wydawane będą od  5 grudnia, podpisane należy dostarczyć do CkiSz do dnia 10 grudnia. Jeśli zobowiązanie nie zostanie doręczone, osoba jest skreślona z listy wolontariuszy.