Nowe oferty

IZOLACJE

Zajęcia przeznaczone są dla osób chcących rozwijać się ruchowo. Składają się one z długiej rozgrzewki, podczas której rozgrzewane są wszystkie partie mięśni. Na zajęciach bardzo ważne jest by izolować od siebie poszczególne ruchy, np. prace klatki piersiowej niezależnie od ramion. Stopniowo muzyka na zajęciach nabiera żwawego tempa, by rytmicznie wykonywać określone ruchy. Pod koniec zajęć przechodzi w wolne tempo, podczas którego prowadzący tłumaczy i razem z grupą ćwiczy jak prawidłowo rozciągać mięśnie po takim treningu. Zajęcia z izolacji idealnie przygotowują ciało do zajęć tańca salsy , gdyż pozwalają powiększyć zakres ruchy, oraz wyizolować pewne partie ciała.


SALSA SOLO

Zajęcia  specjalnie dla Pań… na zajęciach kładziemy nacisk na rozwinięcie świadomości ciała oraz na pracę wszystkich atrybutów kobiecych – klatki piersiowej, bioder oraz rąk.

Staramy się nauczyć gracji w ruchu i umiejętności korzystania ze swojego ciała w tańcu. Jak również poczucia pewności na parkiecie. Zajęcia często mają także charakter kondycyjny, tak więc gwarantujemy pozytywne zmęczenie i uśmiech na twarzy.


Na zajęciach gwarantujemy świetną zabawę i przyjemną atmosferę, bo odkrywanie siebie na nowo w karaibskich rytmach niejednokrotnie zaskakuje nas same:)


Uwaga:

- Częstotliwość zajęć : 1h/tyg    (środy)

- Poziomy : open (można dołączyć w każdej chwili, w zależności od wolnych miejsc)

- Taniec: solo, NIE TRZEBA mieć swojego partnera/partnerki, można zapisać się indywidualnie

- Dodatkowo : bez ograniczeń wiekowych, można rozpocząć bez znajomości jakiegokolwiek tańca