KIM JESTEŚMY….?

 

Stanowimy zespół ludzi, o których życie napisało i dalej pisze ciekawe historie. Rozwijamy się każdego dnia. Zmieniamy się dla Was.

 

Działamy artystycznie, muzycznie, wokalnie, teatralnie, tanecznie, ze wszystkimi dla których kultura ma dużą wartość promując tym samym region połaniecki na zewnątrz. Nasze zainteresowania krążą pomiędzy współczesnością  a śladami przeszłości. Dbamy o dialog sprzyjający integracji grup i pokoleń. Staramy się odpowiadać na potrzeby i oczekiwania szerokiej publiczności, ale też kreujemy kulturę. Nasze inicjatywy niejednokrotnie budzą kontrowersje, ale w naszym przekonaniu słuszne dla rozwoju kultury. Nie uciekamy przed trudnymi pytaniami, stajemy do konfrontacji artystycznych.

 

Nie wychowujemy artystów, ale wrażliwych, młodych ludzi, dla których sztuka jest narzędziem poznawania świata. Nasi wychowankowie w życiu dorosłym chętnie idą do kina, teatru, chodzą na koncerty, wystawy, korzystając z artystycznej wrażliwości, którą poznali.

 

My tylko otwieramy dla wszystkich drzwi.....

 

Wejdź. Napełnij Centrum Kultury i Sztuki światłem i śmiechem.

 

Spróbuj znaleźć coś dla swojej głowy, rąk, serca.

 

Może z nami wykreujesz swoją przyszłość.

 

Może kiedyś zostaniesz wspaniałym artystą, albo supergwiazdą estrady, może dostaniesz literackiego Nobla, albo Oskara za reżyserię lub za rolę pierwszoplanową.

 

Może z nami zaczniesz wielką przygodę swojego życia ...

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na używanie plików cookie.