Logo Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu
Powróć do: Rozrywka

Połaniecki Klub Gier

 

grupa ludzi grających w gry planszowe
Prowadzący: Piotr Malczyk

Połaniecki Klub Gier – działający od 2010 roku klub zrzeszający miłośników gier bez prądu i fantastyki. Spotkania klubu skierowane są dla młodzieży 
i osób dorosłych. Bogata biblioteka nowoczesnych gier planszowych 
i fabularnych (RPG) liczy już ponad sto tytułów. Zainteresowani mogą zapoznać się z przeróżnymi tytułami, o różnym stopniu zaawansowania – od abstrakcyjnych gier logicznych, przez gry przygodowe, detektywistyczne po rozbudowane strategie i gry ekonomiczne.

W ramach klubu organizowane są również turnieje gier planszowych, 
w których dzieki wsparciu CKiSZ oraz wydawnictw, oprócz emocji związanych z rywalizacją na uczestników czekają zawsze atrakcyjne nagrody. 

Klub gier planszowych to miejsce, gdzie pasja do gier łączy ludzi i tworzy unikalną społeczność, w której można cieszyć się rozrywką, rozwijać swoje pasje z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

Klub prowadzi Piotr Malczyk