Logo Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Kino "Pegaz" zaprasza na film "Triumf serca"

Kino na życzenie!  
Na prośbę naszej publiczności kino "Pegaz" wraca z filmem „Triumf Serca” - dramatem o św. Maksymilianie Kolbe, który w Auschwitz oddał życie za współwięźnia.

Jeśli nie zdążyliście zobaczyć go za pierwszym razem – macie jeszcze okazję.

  • 25 września (czwartek) -  godz. 18:30


  Bilety dostępne w kasie i online: https://kino.centrum.polaniec.pl/MSI/mvc/pl

Plakat filmu triumf serca

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności