Logo Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Dzień chłopaka w CKiSz w Połańcu

Dziś nasze Centrum Kultury i Sztuki wypełnił śmiech, energia i ....zapach popcornu!  . Mnóstwo dzieciaków przybyło do nas by razem świętować Dzień Chłopaka- i uwierzcie nam, działo się naprawdę dużo!
Już od wejścia kolorowe dekoracje   i radosna atmosfera sprawiły, że każdy uśmiech stawał się jeszcze szerszy. Potem szybciutko- popcorn w dłoń, zajęcie miejsc w kinowej sali  i ...magia kina mogła się zacząć! 
To był poranek pozytywnej energii, rozmów, wspólnych wrażeń i dobrej zabawy. Bo w końcu Dzień Chłopaka to świetna okazja, żeby razem przeżywać coś wyjątkowego.
Dziękujemy wszystkim za obecność- dzieciakom za głośny entuzjazm, a opiekunom za wspólne świętowanie!! 
A na koniec chcemy wszystkim Chłopakom i tym małym i tym dużym życzyć: aby zawsze mieli odwagę spełniać swoje marzenia, mieli poczucie humoru, które rozświetli ich każdy dzień, i przyjaciół, z którymi można zdobywać świat!!

Galeria zdjęć

DSC_2037 DSC_2045 DSC_2048 DSC_2050 DSC_2058 DSC_2065 DSC_2070 DSC_2078 DSC_2081 DSC_2082 DSC_2084 DSC_2088
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności