Logo Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Kino "Pegaz" zaprasza na film "Diamenty"

Barwna, poruszająca opowieść o kobietach, ich marzeniach, sile i tajemnicach.

"Diamenty" w Kinie "Pegaz" w Połańcu:

  • 5 września (piątek) - godz. 19.00,
  • 6 września (sobota) - godz. 19.00,
  • 7 września (niedziela) - godz. 19.00.

Lata 70., Rzym, pracownia krawiecka prowadzona przez dwie siostry, w której powstają niezwykle piękne i dopracowane kostiumy filmowe. To tu, między śmiechem a łzami, poznajemy namiętności, tęsknoty i lęki głównych bohaterek oraz ich współpracownic podzielających tę samą pasję do szycia.

Włoski klimat, kolory, humor nadają lekkości głębokiej i mocnej opowieści o emocjach. Ten film to utkana ze wspomnień podróż, która pozwala poczuć siłę, wrażliwość i piękno ukryte w codziennych losach kobiet. To kino, które przypomina, że każda z nas jest ważna – niezależnie od tego, czy jest na scenie, czy za kulisami.

„Diamenty” podbiły serca ponad 2 milionów widzów we Włoszech.

Dramat, komedia 
Napisy
Wiek: od 12 lat
Czas: 2 godz. 15 min.

Plakat informujący o seansie filmu "Diament" - plakat, data i godzina seansów, opis filmu

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności