Logo Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Kino "Pegaz" zaprasza na film "Najświętsze serce"

Premiera w Kinie "Pegaz" Najświętsze Serce to nie jest zwykły religijny film. To realna pomoc w odnalezieniu drogi w świecie, który zapomniał, że jest kochany.


"Najświętsze serce" w Kinie "Pegaz" w Połańcu:

  • 15 lutego (niedziela)   godz. 19.00,
  • 16 lutego (poniedziałek)   godz. 18.00.


Najświętsze Serce to filmowa opowieść o samej istocie wiary chrześcijańskiej, o miłości Boga, który tak ukochał każdego człowieka, że pozwolił przebić swoje Serce na krzyżu Bohaterowie filmu w swoich świadectwach uosabiają największe problemy współczesnego świata: samotność, zmęczenie, brak sensu życia. . Opowiadają o odnalezieniu zaskakującego lekarstwa – relacji, która pomogła im na nowo odkryć siebie.
Piękna muzyka, starannie nakręcone sceny fabularyzowane oraz liczne niezwykłe historie współczesnych ludzi sprawiają, że Najświętsze Serce przemawia sugestywnie zarówno do wierzących, jak i do tych, którzy wątpią; do przytłoczonych rodziców, a także do młodych, którym brakuje punktu odniesienia.


  FABULARYZOWANY DOKUMENT, RELIGIJNY
  LEKTOR
  WIEK: od 12 lat
  CZAS: 1 godz. 35 min.

Plakat filmu "Najświętsze serce" - opis filmu, terminy seansów w kInie "Pegaz" w Połańcu

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności