Logo Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Kino "Pegaz" zaprasza na film "Śnieżka"

"Śnieżka" w Kinie "Pegaz" w Połańcu:

  •  10 kwietnia (czwartek) - godz. 17.00,
  •  12 kwietnia (sobota) - godz. 17.00,
  •  13 kwietnia (niedziela) - godz. 16.00

 "Śnieżka" Disneya to nowe, świeże spojrzenie na klasyczną filmową wersję tej baśni z 1937 roku. W roli głównej wystąpi Rachel Zegler, w jej macochę i złą królową wcieli się Gal Gadot. W magicznym świecie niezwykłych przygód towarzyszyć nam będą: Mędrek, Gburek, Apsik, Wesołek, Śpioszek, Gapcio i Nieśmiałek.

Dubbing
Familijny, przygodowy
Wiek: bez ograniczeń

plakat promujący film "Śnieżka"

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności