Logo Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

"Kino w piwnicy" - zapraszamy na wieczorny seans

Macie ochotę na chwilę filmowego wytchnienia tuż przed świętami?

Połaniecki Klub Gier zaprasza na wieczorny seans w ramach "KINA W PIWNICY" z filmem, który potrafi odbudować wiarę w dobro nawet po najtrudniejszym roku.

Kultowa, świąteczna opowieść Franka Capry, która od ponad 70 lat przypomina, o tym, jak jedno życie potrafi odmienić wiele innych.

Wstęp wolny

  • 20 grudnia (sobota),
  • Godz. 18:00,
  • Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu (sala instrumentalno-wokalna)

Dzięki współpracy z Running Połaniec (dzięki!) kolejny raz czekać na Was będą leżaki, aby seans spędzić jak najwygodniej  

Projekt Kino, Kości i Kolce jest realizowany przez Połaniecki Klub Gier w ramach konkursu grantowego "@Działaj Lokalnie 2025", dofinansowanego ze środków Programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce (AFRP) oraz Ośrodek Działaj Lokalnie w Osieku i Fundacja Aktywizacji i Rozwoju.

Partnerzy programu:
Starostwo Powiatowe w Staszowie
Miasto i Gmina Osiek
Miasto i Gmina Połaniec
Gmina Rytwiany
Miasto i Gmina Szydłów
Miasto i Gmina Bogoria
Nadwiślański Bank Spółdzielczy w Solcu-Zdroju
Międzygminny Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Jańczycach
Nadleśnictwo Staszów - Lasy Państwowe

Partnerzy medialni:
stv.info
Radio Rekord Sandomierz 99,7 FM
Radio Kielce
Radio Leliwa
Portal Informacyjny - polaniec.com.pl
Echo Dnia Staszów
To dla Was

Projekt realizowany jest ze współpracy z Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.

Plakat wydarzenia "Kino w piwnicy" - data, godzina seansu, loga partnerów wydarzenia

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności