Logo Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Kolejny seans "Kina w piwnicy" już blisko!

Kultowy film Davida Lyncha z 1986 roku.
Pod powierzchnią małomiasteczkowego spokoju kryje się mroczny świat, w którym nie ma miejsca na niewinność...

 Wstęp wolny 
 

  • 25 września - godz. 18:00 -  Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu (sala instrumentalno-wokalna)

 Dołącz do grupy Kino w piwnicy i mniej wpływ na repertuar kolejnych seansów.

Projekt Kino, Kości i Kolce jest realizowany przez Połaniecki Klub Gier w ramach konkursu grantowego "Działaj Lokalnie 2025", dofinansowanego ze środków Programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce (AFRP) oraz Ośrodek Działaj Lokalnie w Osieku i Fundacja Aktywizacji i Rozwoju.

Partnerzy programu:
Starostwo Powiatowe w Staszowie
Miasto i Gmina Osiek
Miasto i Gmina Połaniec
Gmina Rytwiany
Miasto i Gmina Szydłów
Miasto i Gmina Bogoria
Nadwiślański Bank Spółdzielczy w Solcu-Zdroju
Międzygminny Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Jańczycach
Nadleśnictwo Staszów - Lasy Państwowe

Partnerzy medialni:
stv.info
Radio Rekord Sandomierz 99,7 FM
Radio Kielce
Radio Leliwa
Portal Informacyjny - polaniec.com.pl
Echo Dnia Staszów
To dla Was

Projekt realizowany jest ze współpracy z Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.

Dzięki współpracy z Running Połaniec kolejny raz czekać na Was będą leżaki, żeby napięcie lepiej smakowało w wygodzie.

Plakat "Kina w piwnicy"

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności