Logo Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Ruszyło głosowanie na najpiękniejszą palmę wielkanocną!

Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu na najpiękniejszą palmę wielkanocną! 

W Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu czekają na Was wyjątkowe Palmy Wielkanocne – każda inna, każda zachwycająca, każda stworzona z sercem. Przyjdź, zobacz, zachwyć się!  Odkryj kunszt i wyobraźnię twórców

Wybierz swoją ulubioną palmę i oddaj głos!
Głosowanie trwa w dniach 24–26 marca 2026 w budynku CKiSz. 

Jak zagłosować?

  • przyjdź do CKiSz w Połańcu,
  • obejrzyj wszystkie palmy - w korytarzu głównym i przy dolnym wejściu do sali kinowej.
  • napisz na karteczce nazwę swojej ulubionej palmy,
  • wrzuć karteczkę do pudełeczka, które znajduje się na stoliku w korytarzu przy wejściu głównym.

Niech to będzie wspólne święto tradycji, piękna i lokalnej twórczości! Zabierz rodzinę, znajomych – pokażmy, jak potrafimy wspierać to, co nasze.

Twoja obecność ma znaczenie – Twój głos wybierze najpiękniejszą palmę!
Do zobaczenia w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu!

Plakat informujący o głosowaniu na najpiękniejszą palmę wielkanocną wśród mieszkańców

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności