Logo Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Wieczór pełen uśmiechów i pozytywnej energii z Teatrem TeTaTeT

27 kwietnia 2025 roku w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu odbył się spektakl komediowy ,,Wesoły wdowiec" w wykonaniu Teatru TeTaTeT. Sala wypełniona do ostatniego miejsca była najlepszym dowodem na to, jak bardzo publiczność spragniona była dobrej zabawy. 
Aktorzy zachwycili dynamiczną grą, błyskotliwymi dialogami i niezrównanym poczuciem humoru.  
Publiczność żywiołowo reagowała na każdą scenę- śmiech i oklaski towarzyszyły spektaklowi od początku do samego końca!!
,,Wesoły wdowiec" udowodnił, że nawet w najbardziej nieoczekiwanych życiowych sytuacjach można odnaleźć radość i nadzieję. To był wieczór pełen uśmiechów, wzruszeń i pozytywnej energii, który na długo pozostanie w naszej pamięci.
Dziękujemy Teatrowi TeTaTeT za wspaniałe emocje oraz naszej wspaniałej publiczności za obecność i niesamowitą atmosferę!!

Galeria zdjęć

17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności