Logo Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Druga wycieczka do Energylandii

Z CKISZ lato nabiera prędkości

Zapraszamy na kolejną wakacyjną przygodę - wycieczkę do Energylandii!

Przed nami cały dzień w największym parku rozrywki w Polsce- od bajkowych karuzel, przez rodzinne atrakcje, aż po ekstremalne rollercoastery!!

Wyjazd: 31 lipca- czwartek, godz. 6:00 spod CKiSz,

Zapisy prowadzimy w kasie CKiSZ,

Liczba miejsc ograniczona- kto pierwszy ten jedzie!!

Plakat informujący o drugiej wycieczce do Energylandii 31 lipca 2025r.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności