Logo Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Zapraszamy na kolejny seans "Kina w piwnicy"

Ekranizacja głośniej powieści Johna Steinbecka.
Poruszająca historia rodziny, która w czasie Wielkiego Kryzysu walczy o przetrwanie i godność w bezlitosnej Ameryce.

Wstęp wolny 

  • 13 listopada - czwartek – godz. 18:00,
  • Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu (sala instrumentalno-wokalna)


Projekt Kino, Kości i Kolce jest realizowany przez Połaniecki Klub Gier w ramach konkursu grantowego "Działaj Lokalnie 2025", dofinansowanego ze środków Programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce (AFRP) oraz Ośrodek Działaj Lokalnie w Osieku i Fundacja Aktywizacji i Rozwoju.

Partnerzy programu:
Starostwo Powiatowe w Staszowie
Miasto i Gmina Osiek
Miasto i Gmina Połaniec
Gmina Rytwiany
Miasto i Gmina Szydłów
Miasto i Gmina Bogoria
Nadwiślański Bank Spółdzielczy w Solcu-Zdroju
Międzygminny Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Jańczycach
Nadleśnictwo Staszów - Lasy Państwowe


Partnerzy medialni:
stv.info
Radio Rekord Sandomierz 99,7 FM
Radio Kielce
Radio Leliwa
Portal Informacyjny - polaniec.com.pl
Echo Dnia Staszów
To dla Was


Projekt realizowany jest ze współpracy z Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.


Dzięki współpracy z Running Połaniec kolejny raz czekać na Was będą leżaki, aby cieszyć się filmowymi emocjami w wygodzie.

Plakat filmu, który będzie wyświetlany w ramach projektu "Kino w piwnicy"

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności