Logo Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Piknik profilaktyczny w ramach VIII Konferencji "Profilaktycznie w Połańcu" - zapraszamy

W imieniu wszystkich organizatorów zapraszamy dorosłych, seniorów i dzieci do udziału w Pikniku profilaktycznym "Zdrowie i bezpieczeństwo", który odbędzie się w ramach VIII Konferencji „Profilaktycznie w Połańcu” 25 lipca 2025 r. (piątek) o godz. 10.00 na Skwerze Elektrowni Połaniec i muszli koncertowej.

W programie:

Prelekcje 

  • dr n. med. Leszek Marek Krześniak – lekarz chorób wewnętrznych
  • dr n. med. Justyna Świerczyńska – psycholog, certyfikowany psychoterapeuta, konsultant wojewódzki

Konsultacje i stoiska: 

  • Cytomammobus Świętokrzyskiego Centrum Onkologii,
  • NFZ – profilaktyka, diety, skan ciała, karta EKUZ,
  • Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Klub HDK "Jędrusie",
  • Położne, pielęgniarki, koordynatorki SP ZOZ Połaniec,
  • Specjaliści ds. promocji zdrowia, programy zdrowotne,
  • Audiofon – profilaktyka słuchu,
  • Kielecka Okręgowa Izba Aptekarska,
  • Amazonki Połaniec,
  • Laboratorium DILAB,
  • Poradnia i Hostel „Wspólnota".

Pokaz resuscytacji i prezentacja wozu bojowego 

  • Państwowa Straż Pożarna w Staszowie 

Strefa dla dzieci: 

  • Animacje z Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Turniej bezpieczeństwa

  • Klub „Olimpek”

Wydarzenia towarzyszące:
  24 lipca – badanie densytometryczne (osteoporoza) – zapisy w rejestracji SP ZOZ Połaniec
  31 lipca – badanie wzroku i dobór okularów (Apollo) – również zapisy w SP ZOZ

Nie przegap okazji, by zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich! 
Do zobaczenia 25 lipca!
Patronat objął: Narodowy Fundusz Zdrowia
Patronat medialny: Portal Informacyjny - polaniec.com.pl

Plakat informacyjny pikiku profilaktycznego - szczegółowe informacje

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności