Logo Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Zapraszamy samorządowców na turniej gry w bule

Zaproszenie na Turniej Gry w Bule dla Samorządowców!!

Zapraszamy do udziału w Turnieju Gry w Bule o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec!!
To świetna okazja, by w luźnej, sportowej atmosferze spotkać się, rywalizować i dobrze się bawić.
Bule to gra, w której liczy się precyzja, spryt i dobra strategia- ale przede wszystkim liczy się dobra zabawa!

Turniej odbędzie się 9 kwietnia 2025 o godzinie 17.00 na placu przy muszli koncertowejZgłoszenia do 7 kwietnia br. w kasie CKiSz lub telefonicznie pod numerem: 158650917 wewn. 45.

Udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu i przetwarzania Państwa wizerunku.

turniej w bule dla samorządwoców 9 kweitnia o godz. 17.00 na placu przy muszli koncertowej w Połańcu

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności