Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Zmieniamy się dla Was!

Już po wakacjach

PODSUMOWANIE AKCJI

WAKACJE W MIEŚCIE I GMINIE 2011”- SIERPIEŃ

Drugi, tym samym ostatni miesiąc wakacji właśnie dobiegł końca, a razem z nim „Wakacje w Mieście i Gminie Połaniec 2011”. Podobnie jak w lipcu Centrum Kultury i Sztuki przy wsparciu Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej, przedszkoli połanieckich, Gimnazjum oraz basenu „ Delfin” przygotowali dla dzieci i młodzieży równie atrakcyjną ofertę jak w ubiegłym miesiącu.

{phocagallery view=category|categoryid=85|limitstart=1|limitcount=5}

Nie zabrakło zajęć artystycznych, sportowej rywalizacji na placach zabaw: w Ruszczy, Tursku Małym, Osiedlu Północ oraz połanieckich placach zabaw przy ulicy Królowej Jadwigi oraz Madalińskiego. Ciekawa oferta artystyczna obejmowała zajęcia plastyczne pod hasłem „W krainie dziecięcej fantazji”, gdzie dzieci uwalniając wyobraźnię wykonywały: rajskie ptaszki, plastyczne niespodzianki z natury, kwiaty w bukiecie czy kolorowe oceaniczne rybki. Nie zabrakło warsztatów muzycznych z keyboardem oraz zajęć „Pogotowie sceniczne”, gdzie dzieci uczyły się wyrażania emocji , ruchu scenicznego czy podstaw emisji głosu. Po dawce zajęć scenicznych uczestnicy mogli wykazać się umiejętnościami wokalnymi na plenerowym karaoke oraz wcielić się w baśniowe postaci w zajęciach „Mała elegantka”.

{phocagallery view=category|categoryid=85|limitstart=6|limitcount=5}

Dla wszystkich tych, których pasją jest malarstwo i fotografia odbył się także plener malarsko-fotograficzny pod czujnym okiem Olexandra Yasina. Wszystkich, tych których pasją jest taniec zaprosiliśmy na warsztaty taneczne „W rytmie disco”. Nie zabrakło także czegoś dla kinomanów, film „Gnomeo i Julia” cieszył się popularnością wśród najmłodszych, a zorganizowany nocny maraton filmowy przyciągnął do sali kinowej wszystkich fanów komedii. Na tym nie koniec, Ci którzy uwielbiają zaczarowany, baśniowy świat wyruszyli na wycieczkę do Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie, gdzie dzieci przemierzały krok po kroku z bajkowymi postaciami zaczarowane pokoje. Osoby, które uwielbiają kręgle wystartowali w „Rodzinnym Turnieju Bowlingowym” o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec.

{phocagallery view=category|categoryid=85|limitstart=11|limitcount=5}

Nieubłagalnie zbliża się wrzesień, a z nim obowiązki szkolne, ale nie martwcie się za rok też są wakacje!

Skip to content