Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Zmieniamy się dla Was!

Rozrywka

Jednym z atutów naszego obiektu jest dwutorowa kręgielnia wyposażona
w specjalistyczny sprzęt – kule, kręgle, maszynę do automatycznego ustawiania kręgli oraz system obliczania zdobytych punktów.

Kręgielnia w CKiSz to doskonałe miejsce na dobrą zabawę i aktywne spędzanie wolnego czasu.  Polecamy kręgielnię jako miejsce imprez okolicznościowych i spotkań z możliwością przeprowadzenia rozgrywek
i turniejów bowlingowych.

Kręgielnia czynna codziennie od 16.00 do 22.00

Cena – 10 zł (żeton 15 – minutowy)
Cena – 8 zł  (żeton 15 minutowy) z Kartą Seniora Miasta i Gminy

Cena  – 40  zł. za 1 godz.
Cena  – 32  zł. za 1 godz. z Kartą Seniora Miasta i Gminy

Karnety miesięczne:
– 5 godzinne w cenie 180 zł
– karnet roczny 12 godz. – 432 zł

Rezerwacja – pod numerem telefonu 015 865-09-17 wew. 10,
po godz. 16 wew. 33

 W sezonie jesienno-zimowym obowiązuje zmienne obuwie!

Na sali widoczna grupa ludzi siedząca przy stole grające w gry planszowe.

Połaniecki Klub Gier

Połaniecki Klub Gier – działający od 2010 roku klub zrzeszający miłośników gier bez prądu i fantastyki. Spotkania klubu skierowane są dla młodzieży
i osób dorosłych. Bogata biblioteka nowoczesnych gier planszowych
i fabularnych (RPG) liczy już ponad sto tytułów. Zainteresowani mogą zapoznać się z przeróżnymi tytułami, o różnym stopniu zaawansowania – od abstrakcyjnych gier logicznych, przez gry przygodowe, detektywistyczne po rozbudowane strategie i gry ekonomiczne.

W ramach klubu organizowane są również turnieje gier planszowych,
w których dzieki wsparciu CKiSZ oraz wydawnictw, oprócz emocji związanych z rywalizacją na uczestników czekają zawsze atrakcyjne nagrody. 

Klub gier planszowych to miejsce, gdzie pasja do gier łączy ludzi i tworzy unikalną społeczność, w której można cieszyć się rozrywką, rozwijać swoje pasje z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

Zdjęcie z malowaną figurką i z logiem Połanieckiego Klubu gier

Pimp My Game

Warsztaty modelarskie w ramach spotkań Połanieckiego Klubu Gier.

Chcesz zacząć malować figurki do swoich gier planszowych, RPG czy bitewnych?

Połaniecki Klub Gier działający w CkiSz, zaprasza miłośników hobby, młodzież i osoby dorosłe, na swoje warsztaty – PIMP MY GAME, na których można poznać podstawy malowania figurek do swoich ulubionych gier, doskonalić swoje umiejętności i personalizować swoje modele. Na warsztatach dostępne są materiały do malowania, w tym farby, pędzle, podkłady oraz modele figurek.

Połaniecki Klub Gier realizuje również modelarskie warsztaty dotyczące własnoręcznego tworzenia modeli oraz makiet do bitewnych gier fantasy
i science-fiction.

Na zdjęciu zestaw kul do gry w bule

Gra w bule

Gra w bule to tradycyjna francuska gra z elementami zręcznościowymi. Niezwykle proste zasady,  brak konieczności posiadania specjalnych umiejętności czy przygotowania fizycznego sprawiają, że jest to gra dla każdego. To co jest potrzebne, to zestaw kul (który zapewnia CKiSZ), kawałek równego podłoża oraz pozytywne nastawienie. Gra polega na rzucaniu metalowymi kulami jak najbliżej celu, co pozwoli na udoskonalenie umiejętności precyzyjnego rzucania, ale także logicznego myślenia, przy opracowywaniu strategii.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spędzić aktywnie czas w przyjaznej atmosferze.

Na zdjęciu grupa bawiących się dzieci i dorosłych

Klub Brzdąca

Instruktor: Paulina Strzelczyk
Terminy zajęć:
poniedziałek 15.00, środa 13.00

Zapraszamy dzieci w wieku 2-5 lat. Głównym celem klubu jest pomaganie dzieciom w adaptacji nowego środowiska przedszkolnego. Dla wieku dzieci jest to pierwszy kontakt z rówieśnikami. Maluszki poprzez zabawę uczą się nawiązywania pierwszych przyjaźni, radzenia sobie z konfliktami.

Na zdjęciu kobieta malująca tęczę na twarzy małej dziewczynki

Animacje

Chcesz na weselu, komunii, chrzcie stworzyć strefę uśmiechu, dobrej zabawy i dziecięcej radości?

Zaproś nas do współpracy! Oferujemy szereg atrakcji dla dzieci w różnym wieku. Nasi animatorzy prowadzą gry i zabawy, organizują ciekawe aktywności i ćwiczenia ruchowe, które integrują najmłodszych gości i zapewniają czas spędzony w przyjaznej i twórczej atmosferze. Malujemy twarze oraz wykorzystujemy bezpieczny sprzęt animacyjny, który zawsze budzi ogromne zainteresowanie wśród dzieci i tworzy niezliczoną ilość możliwości zaaranżowania rozrywki. Tworzymy strefę  pozytywnego nastroju i kreatywnych atrakcji. Gwarantujemy dobrą zabawę dla wszystkich gości – zajmujemy uwagę dzieci na wiele godzin, dzięki czemu rodzice mogą swobodnie oddać się szampańskiej zabawie.

Na zdjęciu dwoje dorosłych i dwoje dzieci bawiących się przy grach wielkoformatowych

Gry i zabawy

Centrum Kultury i Sztuki oferuje Państwu szereg gier i zabaw podczas różnych wydarzeń kulturalnych i artystycznych – wesołe tańce, nauka przez zabawę, malowanie twarzy, kącik plastyczny. Tworzymy bezpieczną, aktywną, przyjazną i ciekawą przestrzeń.

W budynku centrum, dla dzieci oczekujących na zajęcia, dostępne są stoliki gier i zabaw, które z pewnością umilą czas.

Skip to content