Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

III Turniej Bowlingowy Placówek Oświatowych

{phocagallery view=category|categoryid=60|imageid=3533|float=left}

III Turniej Bowlingowy o Puchar Dyrektora Zespołu Ekonomiczno – Administracyjnych Oświaty i Wychowania w Połańcu rozstrzygnięty!

Świetna zabawa i zdrowa rywalizacja – to emocje, które towarzyszyły pracownikom placówek oświatowych z terenu Miasta i Gminy Połaniec podczas III Turnieju Bowlingowego o Puchar Dyrektora Zespołu Ekonomiczno – Administracyjnych Oświaty i Wychowania w Połańcu. Jak się okazało to nie tylko precyzja oraz technika decydowały o ilości zdobytych punktów, ale często wystarczyło mieć odrobinę szczęścia, aby zyskać maksymalną ilość zbitych kręgli.

Do rywalizacji stanęło 7 drużyn: Przedszkole Publiczne w PołańcuZespół  Szkół w Połańcu, Zespół Placówek Oświatowych w RuszczyPubliczna  Szkoła Podstawowa w Połańcu – dwa zespoły oraz Publiczne Gimnazjum w Połańcu– dwa zespoły. Konkurs rozgrywany był w kategorii drużynowej oraz indywidualnej.

Najlepszymi okazali się: ………….

W kategorii drużynowej:
I miejsce – Publiczne Gimnazjum nr 1 w Połańcu ( drużyna 1)
II miejsce – Zespół Szkół Połaniec
III miejsce – Publiczne Gimnazjum nr 1 w Połańcu ( drużyna 2)

W kategorii indywidualnej:
I miejsce –– Mikoda Rafał Publiczne Gimnazjum w Połańcu
II miejsce –– Kazberuk Krzysztof Zespół Szkół Połaniec
III miejsce –– Szydłowski Sławomir Publiczne Gimnazjum w Połańcu

Puchary dla trzech najlepszych drużyn oraz zwycięzców w kategorii indywidualnej wręczyła Pani Dyrektor- Jadwiga Krala, życząc wielu sukcesów nie tylko w życiu szkolnym, ale także sportowym.

Skip to content