Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Zmieniamy się dla Was!

Randka w ciemno na dwie pary w CKiSz

{phocagallery view=category|categoryid=234|imageid=7493|float=left}

Palladium Teatr na żarty

Spektakl komediowy „Randka w ciemno na dwie pary”

1 marca 2014 (sobota) godz. 19.00
Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu sala widowiskowa

„Randka w Ciemno na dwie pary”
Samotni, dwie przyjaciółki i dwóch przyjaciół, szukają poważnego związku w swoim życiu. Poważnego partnera na dobre i na złe. Każde z nich, robi to na swój sposób i ma inne oczekiwania. A jak się do tego zabierają, to już inna rzecz. Randka w ciemno z ogłoszenia matrymonialnego doprowadza do wielu przezabawnych sytuacji. Czy im się uda znaleźć przyjazną duszę i towarzysza życia?

Przedsprzedaż biletów od poniedziałku do piątku w godz. 8-15.

 

Kanadyjski autor, Norm Foster, zawarł tu wszystko, co jest niezbędne w romantycznej komedii dla dorosłych. Randka w ciemno, na dwie pary to zmyślnie ułożona historia, sprawne dialogi, sensualne sceny oraz dużo śmiechu i zabawy. Samotność to nie jest najlepszy przyjaciel. Doskwiera nieraz aż do bólu. Jest to sztuka pokazująca, że osoby w średnim wieku też marzą o miłości, gorących uczuciach, o tej jedynej i jedynym, i mają do tego prawo. A przy tym czują na plecach oddech uciekających lat. Może to już ostatni dzwonek i ostatnia szansa?

 

Jeżeli szukasz dobrej zabawy i rozrywki, to ją właśnie znalazłeś. Nagłe i niespodziewane zwroty akcji czynią to przedstawienie bardzo atrakcyjnym i zaskakującym.

 

Prducent: Leszek Kwiatkowski
Reżyseria: Miosław Połatyński
Scenografia / kostiumy: Małgorzata Filipiak – Kwiatkowska
Kierownictwo muzyczne: Mariusz Telicki

Skip to content