Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Zmieniamy się dla Was!

24. Finał WOŚP Mierzymy wysoko!

{phocagallery view=category|categoryid=60|imageid=3559|float=right}

    24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 10 stycznia 2016 !!!.

Tym razem pieniądze będą zbierane Na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu założyło już Sztab 24 Finału i  zarejestrowało 52 wolontariuszy.

WSPIERAJ WOŚP – PRZEKAŻ GADŻETY !!!!

Zapraszamy wszystkich chętnych osoby prywatne, publiczne, firmy, organizacje i stowarzyszenia do przekazywania przedmiotów na rzecz WOŚP, które zostaną sprzedane w imieniu darczyńców w dniu XXIV Finału tj. 10.01.2016 w sali widowiskowej w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu. Uzyskany dochód ze sprzedaży w całości przekazany zostanie na cele dobroczynne Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przedmioty prosimy dostarczyć do pokoju organizacji imprez w CKiSz.

 

 

Każdego roku szczegółowo określany jest cel finałowej zbiórki. Ubiegłoroczny 23. Finał WOŚP poświęcony był podtrzymaniu standardów leczenia dzieci na specjalistycznych oddziałach pediatrycznych. W efekcie tej zbiórki, po przeprowadzeniu 43. Konkursu Ofert zaplanowanego w dniach 23-25 listopada 2015 r., wyposażone zostaną dziecięce oddziały pulmonologiczne, reumatologiczne oraz kardiochirurgiczne, a po rozstrzygnięciu 44. Konkursu Ofert (grudzień 2015) – onkologiczne. W trakcie 23. Finału Orkiestra po raz trzeci zagrała także dla seniorów, dzięki czemu wsparcie otrzymały oddziały geriatryczne, a także kilkadziesiąt Zakładów Opiekuńczo-Leczniczych  w całej Polsce.

Zarząd Fundacji WOŚP po konsultacjach ze środowiskami medycznymi i prośbami spływającymi od polskich szpitali postanowił w czasie 24. Finału WOŚP po raz kolejny zbierać pieniądze dla pediatrii, tym razem wyposażając oddziały podstawowe, co umożliwi zakup sprzętu dla większej ilości szpitali, także tych małych. Zbliżający się Finał to również zbiórka na rzecz geriatrii.

Skip to content