Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

SYLWESTER NIE TYLKO POD GWIAZDAMI…

Minął kolejny rok pełen niezapomnianych wrażeń, emocji i wielu pozytywnych działań. Mieszkańcy Gminy Połaniec hucznie obchodzili ostatni dzień 2015 roku…. Liczna grupa kinomanów spędziła sylwestrowy wieczór w kinie Impresja. Dobra zabawa, komediowy humor to tylko nieliczne z propozycji ostatniego dnia Starego Roku…. Po filmowym wieczorze przyszedł czas na lampkę szampana, życzenia i pokaz pirotechniczny…

Pomimo mrozu plac muszli koncertowej tętnił energetyczną muzyką. Królowały znane, dyskotekowe przeboje. Chętnych na taneczne popisy nie brakowało, znakomicie bawili się i młodsi i starsi. Tuż przed północą na znak kończącego się roku kilkakrotnie rozbłysły na scenie iskrzące się fontanny. Ciepłe, serdeczne, noworoczne życzenia złożył wszystkim mieszkańcom Połańca i przybyłym gościom Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec Jacek Tarnowski i Przewodniczący Rady Miejskiej Stanisław Lolo. Tuż po życzeniach i wspólnym odliczaniu niebo nad Połańcem rozbłysło ferią barw sylwestrowego pokazu. Fantastyczne, świetlne widowisko było pięknym podsumowaniem sylwestrowej nocy….

 

Bardzo serdecznie dziękujemy naszym sponsorom i darczyńcom: Miasto i Gmina Połaniec, Bank Spółdzielczy w Połańcu, Varmil spółka z o.o., Przedsiębiorstwo Budowlano – Produkcyjne „Polprzem” spółka z o.o., Automatyka Połaniec s.c.; Zakład Instalacji Elektrycznych Wiesław Kopeć.

W Nowym Roku 2016 życzymy wszystkim pogody ducha, uśmiechu i optymizmu na co dzień,  oraz wszystkiego co kryje się pod słowem szczęście.

Skip to content