Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

MIRAŻE W MAGICZNEJ KRAINIE CZARÓW

Od dziewięciu lat MIRAŻE stanowią artystyczną wizytówkę Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu. Co roku z pasją i zaangażowaniem powstaje piękne, muzyczno – taneczne widowisko z udziałem ponad 250 młodych artystów. Znakiem rozpoznawczym przedsięwzięcia jest występ wszystkich grup wokalnych i tanecznych, artystyczny rozmach wydarzenia i sala widowiskowa pękająca w szwach.. Tegoroczne MIRAŻE – musical oparty na motywie baśni „ Alicja w Krainie Czarów”, a przygotowany według własnego pomysłu i scenariusz przez Panią Marzenę Drożdżowską i Panią Weronikę Koziarz – Dygulską sprawił, że niedzielne popołudnie było pełne magii. Kraina Czarów, do której trafiła Alicja to metafora problemów współczesnego świata, z którymi boryka się każdy człowiek. Z pozoru zabawna przygoda Alicji pokazała, iż pomimo upływającego czasu i powierzchowności trzeba walczyć o to co wewnętrznie piękne i dobre. A ponieważ życie bywa przewrotne, warto pilnować swojej magii.{phocagallery view=category|categoryid=458|limitstart=0|limitcount=5}

Wspaniała gra aktorska i ogromne emocje przekazane publiczności przez występujących zostały nagrodzone gromkimi i zasłużonymi brawami.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich występujących dzieci i młodzieży za fantastyczną postawę podczas prób i występu oraz dla rodziców, którzy wspierali naszą pracę, wykazali się dużą wyrozumiałością i tolerancją. Wielkie podziękowania dla instruktorów corocznie tworzących to ogromne przedsięwzięcie; za zaangażowanie i motywowanie swoich wychowanków, oraz pracowników CKiSz, którzy w różny sposób przyczynili się do realizacji musicalu. Serdeczne podziękowania dla Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec oraz Rady Miejskiej za stworzenie naszym wychowankom wspaniałych warunków do rozwoju i zdobywania kolejnych artystycznych doświadczeń oraz przekazanie symbolicznych maskotek.

{phocagallery view=category|categoryid=458|limitstart=5|limitcount=15}

ZDJĘCIA – FACEBOOK !


Skip to content