Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Zmieniamy się dla Was!

Zapraszamy na „TEAM BUILDING”

{phocagallery view=category|categoryid=445|imageid=15679|float=left}

Turniej Gier Integracyjnych „TEAM BUILDING”
ze Stowarzyszeniem „Działaj z Energią”

Szukasz czegoś ekstremalnego? Lubisz wyzwania i dobrą zabawę? Masz dość nudy
i dziwnych znajomych w sieci? Przyszedł czas, aby Twoim przyjacielem przestał być ekran monitora! Koniecznie dołącz do nas…Wspólnie za GRAJ (MY) Z ENERGIĄ!

Stowarzyszenie „Działaj z Energią” zaprasza dzieci i młodzież w wieku 12-19 lat na Turniej Gier Integracyjnych „TEAM BUILDING” – pierwsze działanie w ramach realizowanego projektu „GRAJ (MY) Z ENERGIĄ”. Startujemy 28.07.2017 r. o godz. 10.00; zbiórka
na boisku przy Zespole Szkół w Połańcu
.

Na uczestników czekać będzie masa ekstremalnych atrakcji, zabaw i konkurencji drużynowych. Drużyny będą rywalizować ze sobą wykonując ciekawe i oryginale zadania. Uwolnienie jeńca, przejście przez pajęczynę, zestrzelenie jak największej liczby punktów
na łucznictwie, zdobycie punktów na replikach broni, wyjście na szczyt ścianki wspinaczkowej, zbudowanie drogi czy wodnej rakiety to atrakcje, które niewątpliwie zapewnią uczestnikom moc wrażeń i adrenaliny.

Ponadto dostępne będą dmuchane kule Buble Soccer oraz łuki Archery TAG.
Tego jeszcze w mieście i gminie Połaniec nie było!

Zgłoszenia na turniej wraz z wypełnionym oświadczeniem przyjmujemy od wtorku 18.07.2017 r. w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu – ilość miejsc ograniczona.

Gorąco zapraszamy!

Skip to content