Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Zmieniamy się dla Was!

Dni Kultury Połanieckiej 2017!

{phocagallery view=category|categoryid=445|imageid=15942|float=left}

 

DNI KULTURY POŁANIECKIEJ

„W TEATRALNYM KLIMACIE”

wrzesień / październik / listopad

 

Dni Kultury Połanieckiej to od 10 lat jedno z ciekawszych wydarzeń w regionie. Impreza od samego początku zaskakuje formą i środkami przekazu, prezentując dorobek naszej kultury. Co roku zmienia się temat i myśl przewodnia; pozostaje kultura, muzyka, sztuka i teatr. W tym roku postawiliśmy na działania teatralne. Preludium kulturalnych wydarzeń był wernisaż wystawy malarstwa Aleksandra Yasin wzbogacony o recital Kamila Kondka i Marii Lewaniak. Kolejne działania to warsztaty artystyczne, spektakle muzyczne, teatralne, kabaretowe i literackie. Nie zabraknie dobrej, klasycznej muzyki, na scenie Centrum Kultury i Sztuki wystapi znakomity artysta Michał Bajor.

Teatralnym ukłonem zapraszamy do udziału w Dniach Kultury Połanieckiej i spędzenia jesieni w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.

 

Wstęp bezpłatny z wejściówkami, które będzie można nabyć tydzień przed każdym kolejnym wydarzeniem w pokoju Organizacja Imprez Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu. Ilość miejsc ograniczona. Nie ma możliwości rezerwacji miejsc telefonicznie.


Skip to content