Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Zmieniamy się dla Was!

Spektakl Teatralny Andropauza 3

Spektakl Andropauza 3 z powodu choroby aktora zostaje przeniesiony na 10 kwietna 2018 (wtorek) godz. 19.00. Bilety już zakupione będą ważne w dniu 10 kwietnia, w przypadku rezygnacji ze spektaklu proszę o zwrot biletu do CKiSz.

Zapraszamy!!!

Zapraszamy Państwa na wieczór pełen śmiechu, przygód, sytuacji absurdalnych!

22 marca 2018 godz. 19.00 Komedia „Andropauza 3 – czyli jak żyć i nie zwariować! ” to kontynuacja znanych i popularnych przedstawień „Andropauza – męska rzecz, czyli zdecydowana odpowiedz na Klimakterium  oraz „Andropauza 2 – męska rzecz być z kobietą „.

ANDROPAUZA 3 – Zagrają dla Państwa znakomici aktorzy scen teatralnych, filmu i telewizji; Agata Załęcka, Maciej Damięcki, Artur Dziurman, Piotr Pręgowski, Sylwester Maciejewski

Cena biletu 55 zł. w przedsprzedaży i 60zł w dniu spektaklu

 

Wieczór pełen wzruszeń, zaskoczeń i niespodzianek! Zapraszamy na arcyzabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce! Że nie ważna jest ilość zer przy liczbie twoich lat przeżytych, ale radosne i otwarte serce! Jeden z naszych bohaterów, po nieprawdopodobnej przygodzie, która odmieniła na dobre jego życie, krzyczy ponad oceanem:  „Teraz dopiero zaczynam żyć!!!!!”

 

Bawcie się, śmiejcie się i płaczcie razem z nami, w myśl refrenu pieśni finałowej:

Starość nie chroni przed miłością

Lecz miłość chroni przed starością

Bo prawda jest taka, że się nie starzeje

Serce ,które kocha i wiecznie  się śmieje!

Skip to content