Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Zmieniamy się dla Was!

Muzyczne podsumowanie Dni Kultury Połanieckiej

Pełna sala i dwukrotne owacje na stojąco. Długa kolejka po autograf, zdjęcie i rozmowy z artystką. Tak, muzyczne podsumowaliśmy Dni Kultury Połanieckiej „30. lecie na 100. lecie”. Tego dnia na naszej scenie w jubileusz 30 lecia działalności Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu wystąpiła jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, Alicja Majewska. Towarzyszył jej znakomity kompozytor, aranżer, dyrygent i twórca największych przebojów artystki; Włodzimierz Korcz. Artyści wystąpili z towarzyszeniem muzyków Warsaw Opera Quartet.

Recital był muzyczną ucztą i niezwykłym, magicznym przeżyciem dla każdego. Piękny głos, fenomenalne teksty i nieśmiertelne przeboje Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza zachwyciły melodyjnością i lekkością wykonana. Humorystyczne teksty i zabawne sytuacje na scenie dodatkowo podkreśliły charakter spotkania i różnorodność towarzyszących mu emocji. Było trochę sentymentalnie, trochę wspomnieniowo, nie zabrakło jednak muzycznych niespodzianek z najnowszej płyty artystki. Piosenki wzruszały, bawiły, a czasem wręcz skłaniały do zastanowienia się nad życiem, któż bowiem nie nuci czasem „Odkryjemy miłość nieznaną” i „Być kobietą”, ponadczasowych hitów Alicji Majewskiej….

 

{phocagallery view=category|categoryid=521|limitstart=1|limitcount=17}

To było piękne wydarzenie, na kolejne równie emocjonujące, artystyczne spotkania zapraszamy 20 października (spektakl teatralny „Cudowna Terapia”) i 24 listopada (operetka „Paryski Romans”).

Do zobaczenia w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.

 

 

Skip to content