Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Zmieniamy się dla Was!

JUBILEUSZOWE MIRAŻE W CENTRUM KULTURY I SZTUKI W POŁAŃCU

180 artystów na scenie, wspaniała scenografia, dekoracje, stroje, światła, dwukrotnie zapełniona sala widowiskowa jednym słowem 10. jubileuszowe MIRAŻE w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.

Już po raz dziesiąty instruktorzy wspólnie z dziećmi i młodzieżą przygotowali z pasją i ogromnym zaangażowaniem niesamowite widowisko z energią czterech „Żywiołów”. Na scenie zagrały, zatańczyły, zaśpiewały wszystkie grupy wokalne i taneczne z CKiSz. Część z nich w tak dużym przedsięwzięciu wzięła udział po raz pierwszy, część to już „artystyczni weterani”. Dla wszystkich udział w Mirażach to niesamowite emocje i aktorskie wyzwanie, któremu sprostali w 100%.


{phocagallery view=category|categoryid=544|limitstart=17|limitcount=15}

 

 

 

Od 10 lat Miraże to jedno z ważniejszych wydarzeń artystycznych w naszym kalendarzu imprez. Realizowane z rozmachem i dopracowane w każdym szczególe widowisko porusza serca wszystkich oglądających; dorosłych i dzieci. Co roku nowy temat, motyw baśni lub książki dla dzieci, a w finale piękne muzyczno – taneczne show. Podczas jubileuszowych Miraży nasi wychowankowie zaprosili wszystkich do świata żywiołów: powietrza, wody, ziemi i ognia. Na jednej scenie starło się powietrze, którym oddychamy, ogień, który ogrzewa i spala, woda, która niesie życie oraz ziemia, która łączy wszystkie żywioły w jedną, spójną całość.

 

Wspaniała gra aktorska i ogromne emocje przekazane publiczności przez występujących zostały nagrodzone gromkimi i zasłużonymi brawami. Serdeczne podziękowania dla wszystkich występujących dzieci i młodzieży za fantastyczną postawę podczas prób i występu oraz dla rodziców, którzy wspierali naszą pracę, wykazali się dużą wyrozumiałością i tolerancją. Wielkie podziękowania dla instruktorów corocznie tworzących to ogromne przedsięwzięcie; za zaangażowanie i motywowanie swoich wychowanków, oraz pracowników CKiSz, którzy w różny sposób przyczynili się do realizacji widowiska. Na kolejne Miraże zapraszamy za rok ….

 


Całą galerię zobaczysz pod tym linkiem – zapraszamy

Skip to content