Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Zmieniamy się dla Was!

Zimowa propozycja teatralna w CKiSz

Zapraszamy na spektakl teatralny- komedię pełną intryg i zwrotów akcji „Kobieta idealna” w gwiazdorskiej obsadzie; Mikołaj Krawczyk, Michał Milowicz, Piotr Dąbrowski, Magdalena Wójcik.  Propozycja  ta z pewnością będzie okazją do doskonałego relaksu w zimowy  wieczór.

 

 Kobieta Idealna

 

Bilety do nabycia  na stronie  KupBilecik.pl  i w CKiSz od 2 stycznia

 W załączniku linki do trailerów spektaklu:

https://www.youtube.com/watch?v=FTiupVzMF2o 

https://www.youtube.com/watch?v=F_Cy92NG9e

 

 

 

Znakomita komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji, która na wesoło ukazuje rozterki każdego z nas.

Sekret, spisek, zmowa, oszustwo, gierki, romans; jak się w tym wszystkim nie pogubić, skoro każdy ma coś do ukrycia? Wszyscy grają przemyślane przez siebie role. Uleczyć ich może tylko prawdziwa miłość, ale jak się połapać, kto jest kim, żeby odpowiednio ulokować uczucia? Doskonała komedia o mieszaniu ról damsko-męskich, o konieczności łączenia sił i o znajdywaniu radości w małych rzeczach.

 

Niezrównany popis aktorski. Bezkonkurencyjna wartka fabuła osadzona w naszej rzeczywistości. Czy kobieta idealna istnieje?

„Kobieta idealna” – to świat, w którym rządzą kobiety! Mężczyźni – zepchnięci do roli „kobiet” – usiłują odzyskać stracone pozycje. Czy im się uda? W tej komedii – jak i w naszym świecie – wszystko stoi na głowie, z tego wynikają zabawne sytuację i komiczne sceny. Czy mężczyźni łatwo pogodzą się z nową z rolą…„poddanych”? Czy kobiety im na to pozwolą? Kto wygra w tym odwiecznym sporze? Inteligencja, piękno i wrażliwość – kobiet? Czy męska siła i przekonanie o swojej roli przywódczej? Znakomite role, zabawne sytuacje, intrygi, niespodziewane zwroty akcji i dużo mądrego, dobrego humoru… Zabawa dla wszystkich… A wszystko to dzięki znakomitym aktorom – znanym z wielu ról filmowych i teatralnych. 

Czas trwania: 120 min z przerwą

 

Bilety do nabycia  na stronie  KupBilecik.pl   i w CKiSz w Połańcu  od 2 stycznia

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/47067/Po%C5%82aniec/Kobieta+Idealna/

 W załączniku linki do trailerów spektaklu:

https://www.youtube.com/watch?v=FTiupVzMF2o 

https://www.youtube.com/watch?v=F_Cy92NG9eY

Skip to content