Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Ocalić od zapomniena – widowisko muzyczne

W najbliższy weekend długo oczekiwany finał projektu „Ocalić od zapomnienia…” realizowany od kilku miesięcy przez Artystyczną Grupę Musicalową, działającą w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu. Zapowiada się niezwykle emocjonujące widowisko muzyczne, oparte na twórczości kompozytorów, autorów tekstu i polskich wokalistów, którzy odeszli zostawiając po sobie muzykę towarzyszącą nam każdego dnia. Będą to znane i lubiane piosenki Niemena, Grechuty, Kory, Osieckiej, Kukulskiego, Ciechowskiego, Jantar i wielu innych.
Widowisko decyzją członków Artystycznej Grupy Musicalowej poświęcone będzie Burmistrzowi Miasta i Gminy Połaniec śp. Jackowi Tarnowskiemu. Burmistrzowi, który z całego serca promował i wspierał młodzież w ich artystycznym rozwoju.

Widowisko realizowane jest w ramach projektu „Ocalić od zapomnienia…”, a dofinansowane z konkursu grantowego „DZIAŁAJ LOKALNIE 2021”, dofinansowanego ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce (ARFP) oraz Ośrodka Działaj Lokalnie: Fundacja Aktywizacji i Rozwoju FARMa.

Wstęp wolny; wejściówki do odbioru  w kasie kina
Oświadczenie dla widzów do pobrania:

Plakat na spektakl Ocalić od zapomnienia

Skip to content