Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

30 Finał WOŚP

Wspólnie z Mieszkańcami Miasta i Gminy Połaniec stworzyliśmy piękne święto pokazując w czym tkwi siła połanieckiego grania. Znakomita zabawa, uśmiech na twarzach,            a na koniec fantastyczny wynik 27752,79 zł, 3$ i 7,63 euro! 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej znów pokazał Państwa wielkie i gorące serca.

Na ulicach naszej gminy już od rana można było spotkać Wolontariuszy, którzy dzielnie stawiali opór wiatrowi i przytaszczyli do naszego sztabu w Centrum Kultury i Sztuki aż 7725,06 zł. Ogromny ukłon w ich stronę, nie tylko za dziesiątki kilometrów, które przemierzyli w mało sprzyjającej aurze, ale i za to, że chciało im się chcieć. Jesteście prawdziwym sercem Orkiestry! Dziękuję. Podziękowania również dla Policji, która czuwała na bezpieczeństwem naszych Wolontariuszy.

Dziękuję z całego serca wszystkim instytucjom, placówkom, firmom i zakładom pracy, którzy włączyli się w akcję stawiając u siebie puszki stacjonarne. Z 22 puszek stacjonarnych na konto WOŚP wpłynie 13017,73 zł:

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu – 1020,00zł

Urząd Miasta i Gminy w Połańcu – 1191,27zł

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Połańcu – 2893,59zł

Zespół Placówek Oświatowych w Ruszczy – 2047,50zł …………………………………

Licytacja wospLiczenie w sztabieWośp

Zespół Szkół im. Oddziału Partyzanckiego AK „Jędrusie” w Połańcu – 152,00zł

Przedszkole Publiczne nr 1 w Połańcu – 204,00zł

Filia Nr 1 Publicznego Przedszkola w Połańcu – 104,24zł

Żłobek Kraina Malucha – 151,40zł

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Adama Mickiewicza w Połańcu – 461,32zL

Filia MGBP w Ruszczy – 421,33zł

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Połańcu – Pływalnia „Delfin” – 366,45zł

Środowiskowy Dom Samopomocy w Połańcu – 413,30zł

Warsztat Terapii Zajęciowej w Połańcu – 546,92zł

Bank Spółdzielczy w Połańcu – 494,05zł

MAZUR Warsztat Fryzjerski – 770,66zł

Kwiaciarnia ”FANTAZJA” – 887,70zł

Pizzeria „LEO” – 45,50zł

Syta Chata – 170,50zł

Polski Kebs Połaniec – 43,30zł

Delikatesy Centrum Połaniec – 356,70zł

Strefa Zdrowego Ciała Mariola Kwiecień – 95,80zł

Studio Urody Beauty- J.M. – 180,20zł

Słowa uznania kieruję do naszych darczyńców, którzy przekazali do licytacji wszelkiego rodzaju gadżety, usługi, przedmioty. Było ich aż 88 szt.

Dziękuję Józefowi Regule, Wojciechowi Regule,  Miastu i Gminie Połaniec, Hostelowi i Poradni Dla Osób Uzależnionych Od Alkoholu „Wspólnota” w Połańcu, Lokalnej Grupie Działania „Dorzecze Wisły”, Bankowi Spółdzielczemu w Połańcu, Warsztatom Terapii Zajęciowej w Połańcu, Marzenie i Krzysztofowi Kwiatkowskim, Ludmile Karpow, Bogusławie Mas, Wioletcie Bolon, Środowiskowemu Domu Samopomocy w Połańcu, Marioli Kwiecień – Strefa Zdrowego Ciała, Paulinie Dusza, Annie i Sławomirowi Wolak, Przewodniczącemu Rady Miejskiej – Stanisławowi Lolo, Towarzystwu Kościuszkowskiemu  w Połańcu, Justynie Meszek – Muchackiej – Studio Urody Beauty, Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej im. A. Mickiewicza w Połańcu, Krystynie Plucińskiej, Piano Kamil Kondek I DJ Grześ, Biuro Podróży Tu I Tam Paweł Nowakowski, Tomaszowi Kaczmarczykowi – Portal Połaniec.Com.Pl, Anonimowym Darczyńcom.  Bardzo Państwu dziękuję. Dziękuję także za utworzenie licytacji na allegro pełniącemu funkcję Burmistrza Jackowi Nowakowi oraz utworzoną e-skarbonkę w Publicznej Szkole Podstawowej w Połańcu. Dziękuję Panu Przewodniczącemu Rady Miejskiej Stanisławowi Lolo za pyszną, słodką niespodziankę dla wszystkich licytujących.

Ogromne podziękowania składam Mieszkańcom licytującym te wszystkie przedmioty  (7010,00 zł). Każdego roku możemy na Was liczyć. Widzimy te same twarze, uśmiech  i ogromną chęć pomagania. Było nas niewiele, ale jakaż to była energia!! Najwyżej wylicytowany przedmiot to rzeźba – Żyd z workiem WOŚP 2022 (1000 zł). Oj będą się pieniądze nabywcy trzymać cały rok smile. Dziękuję za ogromny dar serca i wspaniałą atmosferę.

Słowa podziękowania kieruję również  w stronę naszej młodzieży, która swoimi występami pięknie umiliła czas publiczności podczas licytowania.

 

W imieniu chorych dzieciaczków wielkie DZIĘKUJĘ dla Was wszystkich. Najpiękniej jak mogliście, wsparliście cel 30 Finału WOŚP.

Grać z Wami to prawdziwy zaszczyt!!♥♥♥♥

 

Szef Sztabu WOŚP

Joanna Juszczyńska

Więcej zdjęć:  https://www.facebook.com/ckiszpolaniec/

Skip to content