Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Nowe zajęcia w CKiSz

Zajęcia w CKiSz

Dla najstarszych i najmłodszych mieszkańców Miasta i Gminy Połaniec Centrum Kultury i Sztuki przygotowało propozycję nowych, ciekawych zajęć.

GIMNASTYKA DLA SENIORÓW – zajęcia przeznaczone są dla seniorów, opierały się będą na naturalnych formach ruchu w celu poprawienia i zachowania kondycji fizycznej. Pierwsze spotkanie odbędzie się 8.02 o godz. 11.00. Zajęcia są bezpłatne.

GIMNASTYKA Z TAŃCEM DLA SENIORÓW – zajęcia przeznaczone są dla seniorów, zawierały będą ćwiczenia wzmacniające i rozwijające świadomość ciała, a wykonywane przy muzyce. Pierwsze spotkanie odbędzie się 9.02 o godz. 11.00. Zajęcia są bezpłatne.

ZAJĘCIA PLASTYCZNO – SENSORYCZNE – zajęcia przeznaczone są dla młodszych dzieci, a skupiać się będą na rozwoju ich wyobraźni oraz budowania integracji sensorycznej, czyli prawidłowej organizacji wrażeń sensorycznych dostarczanych przez receptory. Stymulowanie zmysłów i bezpośrednie doświadczanie wywiera istotny wpływ na harmonijny rozwój dziecka a zajęcia plastyczne będą naturalną okazją do zabaw i ćwiczeń angażujących zmysły. Pierwsze zajęcia odbędą się 17.02 o godz. 14.30. Koszt udziału w zajęciach to: 8 zł

Skip to content