Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Zmieniamy się dla Was!

TURNIEJE BOWLINGOWE ROZEGRANE …

Dni Połańca 2022 Enea Połaniec Festiwal obfitowało w imprezy i wydarzenia towarzyszące. Na sportowo rozegrane zostały w kręgielni Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu dwa turnieje bowlingowe.

Jako pierwszy w dniu 12 maja odbył się Turniej Bowlingowy Mieszkańców w kategorii kobiet i mężczyzn o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy. W rozgrywkach wzięło udział 17 mężczyzn i 6 kobiet. Sympatyczna atmosfera i zdrowa, sportowa rywalizacja towarzyszyła grającym przez cały czas trwania turnieju. W kategorii kobiet na podium stanęły:

3. Tomasz Brzostowicz.

18 maja w Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec wzięło udział 8 jednostek OSP z Gminy Połaniec. Gra była bardzo wyrównana. Jak przystało na prawdziwych strażaków walczyli do końca o każdy punkt, śledząc wyniki konkurentów. W turnieju zagrał również Jacek Nowak Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec wspierając swoimi celnymi rzutami swoją macierzystą jednostkę – OSP Tursko Małe. Po kilkugodzinnych rozgrywkach pierwsze miejsce zajęła OSP w Okrągłej, drugie OSP Tursko Małe, na trzecim miejscu stanęli strażacy z OSP Połaniec.

Pamiątkowe dyplomy i puchary zwycięzcom obu turniejów wręczyli na muszli koncertowej podczas Enea Połaniec Festiwal:  Pan Bogusław Rybacki Prezes Enea Elektrownia Połaniec, Pani Agnieszka Wojdan Członek Zarządu ds. finansowych Enea Elektrownia Połaniec i Pan Jacek Nowak Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec.

Więcej zdjęć z turnieju na fb ckisz zobacz ……