Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

ADAM VAN BENDLER W POŁAŃCU !!

10 marca o godz. 19.00 zapraszamy do Centrum Kultury i Sztuki na pierwszy w Połańcu STAND UP. W programie ZŁO KONIECZNE wystąpi ADAM VAN BENDLER.  
Cena biletu: 60,00 zł. Bilety można nabyć w kasie CKiSz lub on-line http://kino.centrum.polaniec.pl/MSI/mvc/pl?sort=Flow&date=2023-03 

Kilka słów o Adamie van Bendler !!

Komik, aktor, scenarzysta, założyciel Fundacji Psia Krew – człowiek orkiestra. Do ogólnego opisu dodać trzeba lata spędzone na scenie, tysiące kilometrów tras, występy w Polsce i za granicą i PRAWDOPODOBNIE najdłuższe programy stand-upowe w naszym kraju. Nic dziwnego, że na swoim koncie ma ponad 1000 występów w kraju i za granicą. Dodatkowo organizuje i prowadzi comiesięczny cykl “ADAM VAN BENDLER PREZENTUJE”, do którego zaprasza komików z całej Polski.

Napisał już 5 solowych programów. I oczywiście – każdy kolejny jest coraz dłuższy. Aktualnie jeździ po Polsce ze swoim najnowszym programem “ZŁO KONIECZNE”. Opowiada między innymi o trudach odnalezienia się w dzisiejszej kulturze pieniądza, władzy i manipulacji, która rządzi mediami. Czym tym razem zaskoczy Adam podczas występu na żywo w Połańcu? Beatbox? Iluzja? Energetyzowanie wody? Pokaz garnków? Jedno jest pewne!! Będzie śmiesznie do bólu.

Skip to content