Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Zapraszamy na widowisko taneczno-muzyczne „Mam tę moc”

Z wielką przyjemnością zapraszamy 10 grudnia o godz. 15.00 lub 17.30 na widowisko taneczno – muzyczne MAM TĘ MOC oparte na piosenkach z filmów i bajek dla dzieci, a realizowane w ramach grantu z programu Działaj Lokalnie 2023. Tytuł widowiska nie jest przypadkowy, nawiązuje do siły jaką mają na scenie młodzi wykonawcy z grupy nieformalnej Studio Piosenki i Tańca „DS” oddziałując na nastroje i emocje odbiorców.

Ten dzień z pewnością będzie wyjątkowy, pełen magii, muzyki i uśmiechu. Na sali, wśród publiczności znajdą się dzieci z Domów Dziecka, dla których przygotowaliśmy kilka, sympatycznych niespodzianek. Wejściówki dostępne będą w kasie CKiSz od 4 grudnia.

O słodki poczęstunek dla naszych gości zadbają lokalne restauracje: Zajazd Promyk, Syta Chata i Restauracja „Stefanek”, którym z całego serca dziękujemy. Nasze, wspólne działania wsparły również lokalne firmy i instytucje, a Enea Elektrownia Połaniec S.A. została partnerem społecznym tego wydarzenia.

Dziękujemy za wsparcie.

Działaj Lokalnie, Fundacja Aktywizacji i Rozwoju, Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce, Jacek Nowak burmistrz Miasta i Gminy Połaniec, Monika Pławska Dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu, #Enea Elektrownia Połaniec S.A. – partner społeczny, Varmil spółka z o.o
Partnerzy:
Gmina Bogoria, Gmina Rytwiany, Gmina Łubnice, Miasto i Gmina Szydłów, Miasto i Gmina Połaniec, Starostwo Powiatowe w Staszowie, Urząd Miasta i Gminy w Staszowie, Nadleśnictwo Staszów – Lasy Państwowe, ArkonSoft
Patroni medialni:
stv.info, Radio Leliwa, Portal Informacyjny – polaniec.com.pl, Radio Kielce, Echo Dnia Kielce
Patronat honorowy:
Jacek Włosowicz Senator RP

Skip to content