Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Kino „Impresja” zaprasza na „Film dla kosmitów”

Zapraszamy w podróż do krainy dziecięcej wyobraźni, gdzie granica między wymyślonym, a prawdziwym światem zaciera się na dobre. 

„Film dla kosmitów” w Kinie „Impresja”:

19 i 20 kwietnia (piątek i sobota) – godz. 17.00

Czternastoletni Jeremi jest youtuberem. Jego ojciec jest pra­cownikiem agencji kosmicznej i obiecał pokazać mu start praw­dziwej rakiety, ale w ostatniej chwili plany się zmieniły, wyjazd został odwołany. Zamiast tego nastolatek zostaje wysłany do swojego dziadka, który mieszka na wsi. Żeby odciągnąć go od Internetu, ojciec przygotowuje dla niego specjalne zada­nie.
Pewnego poranka Jeremi dostaje tajemniczą przesyłkę, w której znajduje się robot przekazujący mu zadania do wy­konania – musi przygotować filmowy list do kosmitów, który pomoże uratować świat. Początkowo niezadowolony chłopak stopniowo zaczyna nawiązywać przyjaźnie z lokalnymi dziećmi, które pomogą mu zrealizować film.

Film polski. Familijny

Wiek: od 12 lat

Czas: 1 godz. 13 min

Plakat "Film dla kosmitów" w kinie "Impresja" w Połańcu 19 i 20 kwietnia 2024r. o godz. 17.00. Film polski, familijny przeznaczony dla osób od 12. roku życia. Czas trwania: 1 godz. 13 min.

Skip to content