Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym „Nasza biało-czerwona”

Dzień Flagi, który obchodzimy 2 maja to święto, które ma wyrażać szacunek do flagi i propagować wiedzę o polskiej tożsamości oraz symbolach narodowych. Zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem „Nasza biało-czerwona” i stworzenia swojej, wyjątkowej i niepowtarzalnej wersji polskiej flagi. Inwencja twórcza mile widziana.

Konkurs odbywa się pod patronatem Jacka Nowaka Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec.

Co trzeba zrobić by wziąć udział w konkursie?

Plan działania:

– wykonaj flagę Polski za pomocą ciekawych technik plastycznych,
– zrób sobie zdjęcie z wykonaną flagą,
– 2 maja wklej zdjęcie pod postem z flagą, które pojawi się na Facebook Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu w dniu Święta Flagi.
– zachęć znajomych do polubień pod zdjęciem w dniach: 2 – 8 maja.
– trzymaj kciuki za wygraną.

Wygra Flaga, która otrzyma najwięcej polubień pod zdjęciem

Wręczenie nagród odbędzie się 11 maja podczas Koncertu Finałowego Dni Połańca 2024.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu Państwa wizerunku

Plakat konkursu plastycznego "Nasza biało-czerwona" - stwórz własną wersję flagi Polski. Plan działania: wykonaj flagę Polski za pomocą ciekawych technik plastycznych; zrób sobie zdjęcie z wykonaną flagą; 2 maja wklej zdjęcie pod postem z flagą, które pojawi się na Facebook Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu w dniu Święta Flagi; głosowanie w formie polubień zdjęć do 8 maja; wręczenie nagród w dniu 11 maja podczas Koncertu Finałowego Dni Połańca 2024.
Skip to content