Logo Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Dożynki miejsko-gminne 2025 - podziękowania

W związku z organizacją Dożynek Miejsko Gminnych 2025 w Połańcu serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy przyczynili się do przygotowania i uświetnienia uroczystości.

Dziękujemy: KGW „Z Naturą w Tle” ze Zrębina, KGW z Rybitw, KGW „Zdziecianeczki” ze Zdzieci Starych, KGW „Rudniczanki” z Rudnik, Stowarzyszenie ,, Z Tradycją w Nowoczesność" za zaangażowanie podczas wydarzenia.

Dziękujemy mieszkańcom sołectw: Zrębin, Ruszcza, Rybitwy, Rudniki i Maśnik za poświęcony czas i energię w przygotowanie witaczy i dekoracji żniwnych.

Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do mieszkańców: Rybitw, Turska Małego Kolonii, Ruszczy, Zrębina, Ruszczy Kępa, Wymysłowa, Łęgu, Maśnika, Zdzieci Starych, Rudnik i Kamieńca za kultywowanie polskich tradycji w formie wieńców dożynkowych.

Dziękujemy wszystkim instytucjom i osobom zaangażowanym za wsparcie organizacyjne i aktywny udział w przygotowaniach. Sponsorom i darczyńcom za okazaną pomoc finansową i rzeczową, dzięki której możliwe było sprawne przeprowadzenie wydarzenia oraz stworzenie wyjątkowej, dożynkowej atmosfery.
Dzięki Państwa ofiarności, życzliwości i wspólnemu wysiłkowi Dożynki Miejsko – Gminne 2025 były radosnym świętem całej naszej wspólnoty.

dozynki 2025 - podziękowania

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności