Kino "Pegaz" zaprasza na "Super Mario Galaxy film"
"Super Mario Galaxy film"
- 8 maja (piątek) - godz. 17.00,
- 9 maja (sobota) - godz. 15.00 i 17.00,
- 10 maja (niedziela) - godz. 15.00 i 17.00
Po tym jak Mario i Luigi udaremnili plan Bowser na poślubienie Księżniczki Peach, muszą teraz zmierzyć się z nowym zagrożeniem ze strony jego syna. Bowser Jr. jest zdeterminowany, by uwolnić swojego uwięzionego ojca i przywrócić potęgę swojej rodziny. Z pomocą starych i nowych sojuszników bracia wyruszają w międzygwiezdną podróż, przemierzając kolejne planety, aby powstrzymać ambitnego dziedzica i jego niebezpieczną misję.
Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=UmFqI3INx9E
Komedia, animacja, przygodowy
Dubbing
Wiek: bez ograniczeń
Czas: 1 godz. 38 min.
Kup bilet online: http://kino.centrum.polaniec.pl/msi/mvc


