Logo Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Kino "Pegaz" zaprasza na film "Królestwo iedmiu mórz"

"Królestwo Siedmiu Mórz" w Kinie "Pegaz" w Połańcu:

  • 11 sierpnia (poniedziałek)   godz. 11.00,
  • 12 sierpnia (wtorek)   godz. 17.00,
  • 13 sierpnia (środa)   godz. 11.00.


Najlepsi przyjaciele Paluch i Raven służą na statku pod dowództwem Kapitana Szablozębego, Króla Siedmiu Mórz. Ta pełna przygód wyprawa zmienia się, kiedy zła hrabina Grel znienacka atakuje statek i porywa Palucha. Wszystko to jest częścią jej sprytnego planu pokonania kapitana i przejęcia władzy nad ojczyzną piratów. Popsuć szyki zamierzają jej młoda marynarka Raven, kapitan Szablozęby oraz ekscentryczny kucharz, którzy zrobią wszystko aby powstrzymać zło i uratować Palucha.
Ta pełna zwrotów akcji wyprawa udowadnia, jak bardzo liczy się przyjaźń, odwaga oraz współpraca.


Animacja, familijny, przygodowy
Dubbing
Wiek: bez ograniczeń
Czas: 1 godz. 17 min.

Plakat informujący o filmie "Królestwo 7 mórz" - data i godzina seansu

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności