Logo Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Kino w piwnicy - zapraszamy na czwartkowy seans

Przełomowy thriller psychologiczny Alfreda Hitchocka z 1960 roku.
Młoda kobieta zatrzymuje się w odludnym motelu, którego właściciel skrywa ponurą i niepokojącą tajemnicę..

Wstęp wolny 

Zapraszamy:

  • 27 listopada (czwartek),
  • Godz. 18:00,
  • Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu (sala instrumentalno-wokalna)

Dzięki współpracy z Running Połaniec (dzięki!) kolejny raz czekać na Was będą leżaki, żeby napięcie lepiej smakowało w wygodzie 

Projekt Kino, Kości i Kolce jest realizowany przez Połaniecki Klub Gier w ramach konkursu grantowego "Działaj Lokalnie 2025", dofinansowanego ze środków Programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce (AFRP) oraz Ośrodek Działaj Lokalnie w Osieku i Fundacja Aktywizacji i Rozwoju.

Partnerzy programu:
Starostwo Powiatowe w Staszowie
Miasto i Gmina Osiek
Miasto i Gmina Połaniec
Gmina Rytwiany
Miasto i Gmina Szydłów
Miasto i Gmina Bogoria
Nadwiślański Bank Spółdzielczy w Solcu-Zdroju
Międzygminny Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Jańczycach
Nadleśnictwo Staszów - Lasy Państwowe

Partnerzy medialni:
stv.info
Radio Rekord Sandomierz 99,7 FM
Radio Kielce
Radio Leliwa
Portal Informacyjny - polaniec.com.pl
Echo Dnia Staszów
To dla Was

Projekt realizowany jest ze współpracy z Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.

Plakat infrmujący o kolejnym seansie filmowym z cyklu "Kino w piwnicy", data i godzina wydarzenia

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności