Logo Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Turniej w bule dla Sołtysów o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec

Szanowni Sołtysi Gminy Połaniec!  
Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu zaprasza Was serdecznie do udziału w wyjątkowym wydarzeniu  Turniej w bule dla sołtysów o puchar Miasta i Gminy Połaniec

To doskonała okazja, by spotkać się w świetnej atmosferze, zawalczyć o prestiżowy puchar i po prostu dobrze się bawić!!

Zapraszamy 17 kwietnia 2026r. o godzinie 17:00 na placu przy Muszli Koncertowej w Połańcu.

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 kwietnia w kasie CKiSz lub telefonicznie: 15 8650917 wew. 45
Do zobaczenia!!

Plakat informujący o turnieju w bule dla sołtysów

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności