Życzenia z okazji Dnia Samorządowca
Drodzy Państwo,
Z okazji Dnia Samorządowca
wszystkim osobom, które współtworzyły
i współtworzą
samorząd Miasta i Gminy Połaniec,
składamy najserdeczniejsze życzenia
oraz wyrazy uznania
za codzienną pracę na rzecz lokalnej społeczności.
Życzymy wielu sukcesów zawodowych,
satysfakcji z podejmowanych działań
oraz nieustającej energii do realizacji kolejnych wyzwań.
Niech trud codziennej pracy
wynagrodzi Państwu życzliwość mieszkańców,
społeczne uznanie oraz świadomość,
że podejmowany wysiłek
przyczynia się do rozwoju naszej małej ojczyzny.
Niech codzienna działalność przynosi Państwu
poczucie spełnienia, dumę z pełnionej misji
oraz wiele powodów
do osobistej i zawodowej satysfakcji.
Z wyrazami szacunku i wdzięczności,
Dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu
Monika Pławska
z Zespołem


