Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Zmieniamy się dla Was!

DIGRESS NA PODWÓJNYM PODIUM !!

W czwartek i piątek ubiegłego tygodnia w Domu Kultury SCK w Mielcu odbył się XI Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych PASIKONIK. Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu reprezentowały dwie grupy: dziecięca oraz młodzieżowa. Opiekunem artystycznym obu grup jest pani Weronika Koziarz- Dygulska.

 

{phocagallery view=category|categoryid=146|limitstart=0|limitcount=5}

Na Pasikoniku nie można było się nudzić… Pierwszego dnia najmłodsi reprezentanci naszego miasta pokazali się w układzie” Złoty dzban” , był to ich debiut konkursowy , na którym wypadli świetnie. Zabawa i rywalizacja tego dnia dała efekty w postaci sporej dozy radości, kolorowe stroje oraz uśmiechy, które wzbudziły w publiczności niezwykle pozytywne emocje.

 

{phocagallery view=category|categoryid=146|limitstart=5|limitcount=8}

 

Drugiego dnia w kategorii młodzieżowej do walki o podium stanęło dwadzieścia grup tanecznych. Mocna ekipa „Digress-u” na sali widowiskowej mieleckiego Domu Kultury pokazała się w dwóch układach „Brodway” oraz „ W sieci” zdobywając uznanie głównych jurorów zajmując III miejsce oraz I miejsce od jury młodzieżowego. To ogromny sukces połanieckich tancerek, które ogromem zaangażowania zasłużyły na te nagrody.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na deskach wielu scen!

 

 

W czwartek i piątek ubiegłego tygodnia w Domu Kultury SCK w Mielcu odbył się XI

Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych PASIKONIK. Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu reprezentowały dwie grupy: dziecięca oraz młodzieżowa. Opiekunem artystycznym obu grup jest pani Weronika Koziarz- Dygulska.

Na Pasikoniku nie można było się nudzić… Pierwszego dnia najmłodsi reprezentanci naszego miasta pokazali się w układzie” Złoty dzban” , był to ich debiut konkursowy , na którym wypadli świetnie. Zabawa i rywalizacja tego dnia dała efekty w postaci sporej dozy radości, kolorowe stroje oraz uśmiechy, które wzbudziły w publiczności niezwykle pozytywne emocje.

Drugiego dnia w kategorii młodzieżowej do walki o podium stanęło dwadzieścia grup tanecznych. Mocna ekipa „Digress-u” na sali widowiskowej mieleckiego Domu Kultury pokazała się w dwóch układach „Brodway” oraz „ W sieci” zdobywając uznanie głównych jurorów zajmując III miejsce oraz I miejsce od jury młodzieżowego. To ogromny sukces połanieckich tancerek, które ogromem zaangażowania zasłużyły na te nagrody.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na deskach wielu scen!

 

Skip to content