Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Bal karnawałowy 2019

Bal karnawałowy 2019

Bal Karnawałowy dla najmłodszych anno domini 2019

Hucznie, kolorowo, głośno, gwarnie i wesoło 23 stycznia 2019 roku w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu odbył się Bal Karnawałowy dla najmłodszych mieszkańców Połańca. Dzieci w wieku od 2 do 12 lat poprzebierane w różne fantazyjne, kolorowe i oryginalne stroje bawiły się wesoło wraz z animatorami w rytm porywającej muzyki. Impreza trwała aż do blisko godziny 19.00. To był naprawdę piękny bal.

Przystrojona, oświetlona i przystosowana specjalnie dla najmłodszych balowiczów sala kawiarniana w CKiSz, zaczęła zapełniać się już około godziny 16.00. Muzyka dobrana do gustów naszych milusińskich uczestników zachęcała do tańców i wspólnych zabaw. Na początku odbywały się wesołe, spontaniczne gonitwy, które w niewielkim ale roześmianym i energicznym gronie dawała widoczną radość bawiącym się dzieciakom. Wraz z upływającym czasem i przybywającymi uczestnikami zabawa nabierała coraz większego tempa i rumieńców.

Bal karnawałowy 2019

{phocagallery view=category|categoryid=536|limitstart=20|limitcount=5}

Kolejne tańce i działania kreowane przez animatorów CKiSz rozgrzewały bawiące się smyki, które coraz chętniej i odważniej uczestniczyły w zabawie. W momencie najlepszej imprezy po sali „jeździł” długi pociąg ze wszystkimi bawiącymi się uczestnikami, a animowane zabawy sprawiały, że wszystkie dzieciaki wraz z krasnoludkiem z piosenki tańczyły w jednym rytmie i układzie. To była bardzo miła i swobodna atmosfera, o czym świadczyły malujące się na twarzach uśmiechy i roześmiane spojrzenia.

Punktem kulminacyjnym imprezy było rozdanie prezentów i upominków przez Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec Jacka Tarnowskiego, Skarbnik Małgorzatę Żugaj oraz Dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu Joannę Juszczyńską.

Impreza zakończyła się gdy ostatni uczestnicy wyszli z Sali balowej. Przed godziną 19 zakończyły się też ostatnie malowania twarzy gdy zadowoleni uczestnicy balu karnawałowego rozeszli się do domów.

{phocagallery view=category|categoryid=536|limitstart=52|limitcount=10}

Pełna galeria

Skip to content