Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Kino „Impresja” zaprasza na film „Powołany 2”

Kontynuacja internetowego hitu, który stał się fenomenem w sieci i dotarł do milionów widzów na całym świecie. Tym razem powraca na wielkim ekranie w gwiazdorskiej obsadzie.

„Powołany 2” w Kinie „Impresja”:

12 kwietnia (piątek) 2024r. – godz. 19.00

14 kwietnia (niedziela) 2024r. – godz. 17.00

Utalentowany plastycznie Arek doznaje miłosnego zawodu. Wyładowując złość, niszczy ogrodzenie przypadkowego domu. Na jego nieszczęście świadkiem wydarzenia jest ksiądz, który przyjaźni się z właścicielem posesji. Duchowny proponuje Arkowi, że sprawa rozejdzie się po kościach pod warunkiem, że chłopak pomoże w odmalowaniu zniszczonego kościoła. Stara świątynia wkrótce staje się schronieniem dla znajomych Arka, którym grozi poważne niebezpieczeństwo. Ksiądz, widząc problemy, z jakimi mierzą się jego młodzi goście, opowiada im cztery inspirujące, prawdziwe, a do tego szalenie spektakularne historie, których przykład odmienił niejedno życie…

Film polski. Religijny, fabularyzowany dokument

Wiek: od 12 lat

Czas: 1 godz. 30 min.

Kino "Impresja" zaprasza na film "Powołany 2" - 12 kwietnia o godz. 19.00 oraz 14 kwietnia o godz. 17.00. Film polskie, religijny, fabularyzowany dokument. Wiek od 12 lat. Czas trwania filmu wynosi 1 godz. 30 min.
Skip to content