Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Kino „Impresja” zaprasza na film „Miłość bez ostrzeżenia”

Anne Hathaway, Peter Dinklage, Joanna Kulig, Marisa Tomei i Brian d’Arcy James w błyskotliwej komedii romantycznej o wszystkich odcieniach miłości, która rozgrywa się w magicznej scenerii tętniącego życiem Nowego Jorku.

„Miłość bez ostrzeżenia” w Kinie „Impresja”:
13 i 14 kwietnia (sobota i niedziela) 2024r. – godz. 19.00

Mieszkający w najbardziej inspirującym mieście świata kompozytor przechodzi kryzys – musi napisać operę, która zachwyci cały Nowy Jork. Sprawa nie jest prosta – zblazowana śmietanka towarzyska widziała już prawie wszystko. Za radą żony, która, choć prowadzi popularną klinikę terapeutyczną, sama zmaga się z nerwicą natręctw, postanawia poszukać natchnienia w najmniej oczekiwanym miejscu. Jego muzą okaże się seksoholiczka, kapitan statku rybackiego dryfującego wokół Manhattanu.
Pełna humoru opowieść o tym, że w wielkim mieście nie ma rzeczy niemożliwych, a wszystkich jego mieszkańców łączy jedno: nadzieja, że wyczekiwana miłość w końcu nadejdzie.

Napisy. Komedia romantyczna
Wiek: od 12 lat
Czas: 1 godz. 42 min.

Film "Miłość bez ostrzeżenia" w Kinie "Impresja" - 13 i 14 kwietnia 2024r. o godz. 19.00. Napisy, komedia romantyczna. Wiek od 12 lat. Czas trwania filmu - 1 godz. 42 min.

Kup bilet online

Skip to content