Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Kino „Impresja” zaprasza na film „Anatomia upadku”

„Anatomia upadku” to absolutne wydarzenie – jeden z najgłośniejszych filmów roku, zdobywca Oscara za najlepszy scenariusz oryginalny i dwóch Złotych Globów, nagrodzony Złotą Palmą w Cannes.
To mistrzowski thriller, w którym poszukiwanie odpowiedzi na pytanie „czy zabiła?” ogląda się jak pełną napięcia intrygę rodem z „Zaginionej dziewczyny” Davida Finchera.
To coś więcej niż śledztwo w sprawie morderstwa: to niepokojąca podróż w sam środek burzliwej relacji w pozornie szczęśliwym małżeństwie.
W roli głównej nominowana do Oscara fenomenalna Sandra Hüller.

„Anatomia Upadku” w kinie „Impresja”:
15 i 16 kwietnia (poniedziałek i wtorek) 2024r. – godz. 19.00
Cena biletu – 12 zł

Życie szczęśliwej rodziny we francuskich Alpach zostaje przerwane, gdy Samuel ginie w wyniku upadku. Skoczył sam, poślizgnął się czy może z balkonu wypchnęła go Sandra, żona i matka? Śledczym brakuje dowodów, w sprawie brakuje świadków. Na oczach opinii publicznej Sandra będzie musiała spowiadać się z najdrobniejszych i najintymniejszych szczegółów swojego małżeństwa, które mogą zaważyć o wyroku. Proces, który zajmuje wszystkich, toczy się również w głowach widzów, a pytanie, na które szukamy odpowiedzi, brzmi: 'Czy to zrobiła?’.

Napisy
Dramat, kryminał thriller
Wiek: od 16 lat
Czas: 2 godz. 30 min.

Kino oscarowe- "Anatomia upadku" w kinie "Impresja" - 15 i 16 kwietnia o godz. 19.00. Bilet 12 zł
Skip to content